Hledáš-li pravdu, nedívej se dál než k svému srdci. (John Lennon)

Dotyk, přemýšlení a radost

23. dubna 2010 v 15:54
...aneb pódiovky v Brodě

Dotyk
Panebože! Včerejšek byl... divný den. Ráno jako každé čvrteční - výtvarka, fránina, anglina, chemča... A potom netradičně cesta do Brodu. (Jeli jsme tam tančit - my + pár sextánů.)

Všechno to bylo takové chaotické... V buse byly takové malé vtipně děcka... ale o nich to nebude!

Stáli jsme za pódiem a čekali na generálku. Byl tam jeden taková kluk, k jehož rodině mám divné vztahy, ale to je fuk. Prostě... první si se mou zkoušel nějaké zvedačky a potom, když jsem kolem něho procházela, tak se mě dotkl. Něco to ve mě nechalo a já jsem potom byla taková nemluvná, zamračená a se svýma vzpomínkama. (nechci mluvit o tom, že mi uprostřed generálky vypadly kroky :D)

ONA to poznala, že se něco děje... Tímto Ti děkuju, za to obejmutí tam ♥♥♥ Vážím si toho... moc a moc :)

Prostě, vrátily jsme se z města (kde bylo BTW velice pěkně) a čekaly jsme než přijdem na řadu. Když už jsme měly jít, tak sextáni ta začali tleskat, bylo to uplně šílené a stál tam i ten kluk. Odtančily jsme to a šly jsme do šatny a potom jsme si sedly vedle pódia. Potom tam za námi došli dva kluci (i on nečekaně)... A tak jsme tam jenom tak seděli a smáli se některým těm vystoupením. Byla jsem o něho opřená... Chtěla jsem s ním fotku tak jsem si mu sedla na klín a seděla jsem tam až do konce pódiovek... První jsem to brala jen tak... jako kamarádsky. Ale potom - ty jeho dotyky... Panebože! 

V autobuse... to s nima bylo taky zajímavé... No... jo... nějak se mi to nechce načínat, protože zjišťuju, že mi na něm záleží víc než by mělo!

TA RODINA JE PROKLETÁ!
...ale jsem šťastná...
XOXO S.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mimmey mimmey | Web | 23. dubna 2010 v 22:20 | Reagovat

nech z toho vyjde to najlepsie co sa da :) hlavne ze si stastna.. to ostatne by sa malo vyriesit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama