Hledáš-li pravdu, nedívej se dál než k svému srdci. (John Lennon)

Červen 2010

Jéé, balón!

30. června 2010 v 20:27 | S. |  Diary
Modrý... Vznáší se v oblacích. Taky bych chtěla... Vznášet se! Umět létat! Být svobodná!  

Balon

Vlastně nevím proč píšu tak depresivně. Nebo vlastně "depresivně". Jsem šťastná! Moc, moc, moc! Mám úžasné přátele a dokonce si zase píšu s tím mým vysněným. Je to FAJN! Je to lepší než fajn! :) A navíc jsem ho ještě v pondělí potkala... Když se daří, tak se daří!

Jinak teda dnešní výzo nebylo zrovna nejlepší, ale já si nestěžuju. Je pravda, že jsem na tu školu kašlala a mám takové výsledky, jaké si zasloužím! :) (Klepu ti na rameno, S.)

Zítra nám oficiálně začínají prázdniny! Aspoň to hlásá má stránka v kalendáři. Jenomže já ani ty prázdniny nepotřebuju. Jenom se nechci učit! :) Bude strašně nevídat lidi, které mám ráda. Většina jede k moři a nebude strašně dlouho doma. Nevím, asi to nepřežiju. Uzevlím se!

"Mám rýmu... a nebo mám alergii!" "Jak to víš?" "Protože mám rýmu!"

XOXO S. 

Lidi Tě nemají rádi, zvykej si!

25. června 2010 v 21:34 Diary
Když si tak čtu ten titulek, je to celkem děsivé. No, ale co! Naštěstí mi to nikdo nenapsal, i když to tak vypadá. Řekla jsem si to sama a to je možná ještě horší. Ale ne... mě to nemůže naštvat. Nemůže mě naštvat nějaký s prominutím kretén, který mě nikdy neviděl a jenom kvůli tomu, že o něho nemám zájem, mě uráží. Vadí to někomu? NE? To je fajn...  Vlastně už se tady tomu všemu musím smát! Poslední dobou mám takové "EMO" myšlenky... Jako proč vůbec žiju a tak. Je to trapné a plně si to uvědomuju, ale nějak se jim nedokážu ubránit.
A teď trošku z jiného soudku - všichni moji kámoši a kámošky jsou momentálně někdě pryč. Někteří ve Švédsku, někteří v Itálii a teď se mi jich pár vrátilo ze Slovenska. Mám z toho radost! Akorát teda nemají žádnou optimistickou náladu, tudíž se cítím ještě víc sklesle... A ti co jsou pryč mi chybí. Chci je tady!!!

No, a navíc neumím vařit (:D)
XOXO S.

Žblept (aneb nic mě nenapadá)

24. června 2010 v 12:53 Diary
Čauky mňauky :) Jak se máte, šílenci? Já bych si dovolila říct, že se mám fajn, až na to že bych blila (neasi :D)! Ne... dělám si srandu :) :P
Momentálně jsou na naší škole kurzy a já mám nějaký okolo na kole, nebo co. Ale jsem doma! Mě to nebaví (:D)! Jinak včera jsem byla s holkama nakupovat a mám celkem festovně úžasné boty na podpatku. Akorát mě z nic bolí nohy. Ale co! Stejně v nich nebudu chodit pořád! :) A taky jsem začala cvičit. Celkem šílené. Asi osm minut člověk cvičí a pak jde na půl hodiny běhat, plavat nebo na in-liny a tak :) celkem jsem si to dala! Ujela jsem  asi 2,5 kilometru za 7 minut. Na mě celkem výkon :D Akorát mě teď šíleně bolí nohy, ale co. Pro krásu se musí trpět (:D).
Jinak přemýšlím co teď budu dělat. Buď si půjdu číst, pustím si nějaký film a nebo "někomu" napíšu. No... ještě se uvidí! :) Každopádně teď končím.
Zdar! :D 
S.

Mrdka!

21. června 2010 v 17:20 Diary
A víte co? Mám všeho plné zuby! Celkem. Téměř. Kotel. Mega moc! Ne že by to mělo nějaký zvláštní důvod, vlastně je můj život v poslední době až moc fajn, ale tak... 
Dneska jsem měla čas pořádně se zamyslet nad mým životem. A bohužel jsem zjistila, že mi chybí to, být zamilovaná. Čekat na to, až se "někdo" připojí na ICQ nebo až bude na FB. Chybí mi rozmýšlení jestli mu napsat nebo ne. Asi jsem divná. Asi určitě. (HA! Právě je ten "někdo" online :D)
Vlastně jsem chtěla napsat veselý článek. Možná příště. A nějak už mi došla inspirace, co mám psát. Takže končím.
Adios :) 
S.

Brrrm brrrm (a nemyslete si, že jsem divná)

17. června 2010 v 17:37 Diary
Taky se vám stává, že jste s rozumem v koncích a máte všeho plné brýle (které ani nenosíte)? Věřím, že jo... Já mám momentálně chaotické období, kdy se starám jenom o školní záležitosti a nemám čas na nic jiného. Vybírání peněz na fotky, učebnice, do fondu... Jebe mi z toho!!!
Jinak jsem stáhla tu fráninu... Mám 3 na výzo. Mám z toho radost! :) 

Ach jo! Nesnáším vlastní třídu. Je to smutné, ale je to tak. Někteří jedinci se mi naprosto hnusí a když vidím ten jejich ksicht, tak bych s prominutím blila. A co?! Je to nemožné, jak jsou tam ti lidi vypatlaní. Tak například - vybíráme peníze na třídního a na angličtinářku, která odchází. Na ni to dali všichni, ale na třídního ne. Že ho nemají rádi. Já ho taky nemám ráda. Ale oni jsou prostě úplně debilní. Nic nechápou! Vlastně možná proto jich mám plné zuby. Proto a pro mnohem víc věcí. Jenom pár lidí mám v té třídě ráda ♥ 

A to je dneska asi tak všechno na co mám sílu. Možná ještě napíšu článek na téma týdne, ale nevím jestli se mi bude chtít. 
    XOXO S.

(Po)výletní stres

11. června 2010 v 19:16 Diary
Výlet byl fajn...
Celkem.
Téměř.
No.
Ne, fakt! 
Znojmo je pěkné město i když má poněkud málo obchodů a je pofidérní!

Znojmo
Možná je škoda, že jsme tam byli jenom dva dny. Ale spíš ne. 
Brrrm... 
Momentálně nemám nějakou rozepisovací náladu. 
Možná to proberu podrobně jindy.

Adiós amigos! :)
XOXO S.

Všechno VELKÉ (taška a těšení/netěšení)

8. června 2010 v 18:13 | S. |  Diary
Panika!
Šíleství!
Stres!
Zítra jedem na výlet!
Jsem skoro sbalená! 
SKORO!
Ale mám toho ještě tolik...
No šíleně moc!

Taška
Plná... Ona je plná! Bože... chybí mi polovina věcí, beztak!

Jinak jsem si byla nakupovat jídlo a pohádala jsem se s taťkou... Byla jsem nasraná! A co?! Aspoň budu slavná nasraná!!!

Blé
Mám vás ráda!
ČAU :)

OneRepublic - All The Right Moves

6. června 2010 v 14:37 Music
Dodává mi sílu... Možná jsem divná, ale to hezké počasí mě šíleně vyčerpává. A navíc to učení - děják, anglina, fránina, chemie a už průběžně matika... I need holidays! :)


XOXO S.

Je libo bramboráky?

5. června 2010 v 21:02 Diary
Ach jo. (Není nad nadšený pozdrav)
Dopoledne jsem se chtěla jet podívat na mistry do UH, ale bohužel jsem se neměla jak dostat na vlakáč a navíc jsem zaspala (vím, že jsem tam všem chyběla... MILUJU IRONII). Tak jsem si teda oblékla plavky a šla jsem na zahradu. Bylo asi deset hodin, ale sluníčko už pořádně hřálo. Nádhera. Z deky jsem se zvedla tak maximálně na oběd a když jsem šla na chvilku na počítač. A tak no! 
Ale vlastně... dneska je divný den! Když jsem sekala trávu, tak se mně tam nějak záhadně dostal provázek a sekačka vydávala divné zvuky (:D). Nechala jsem toho! Šla jsem se zase opalovat... Byl to pohodový den!
Navíc jsme na večeři měli bramboráky s kůží z mého pravého prostředníčku a následně i palce. Probíhalo to asi tak: *mamka: Ať se nepořežeš! *já: Au au auuu... Krvácím... 1,5 l krve a umřu! *mamka: Ty si pako... Běž si to umyt, budeš strouhat dál... /Strouhala jsem (po tom co mi skoro vykrvácel prst)/ *já: Jejda, už zase! :D
No... takže na co dneska šáhnu tak pokazím... A omlouvám se, že nedokážu napsat duchaplnější a zábavnější článek, ale prostě nemůžu.
CHA! Teďka si zrovna čtu blog MisTi a uvědomila jsem si, že ve středu jedem na výlet. To nebude moc fajn. Ne s naší třídou. Ale to neva! (Možná už jsem to někde někdy psala)
A (ne)bojte se, před výletem se ještě párkrát ozvu! :P
XOXO S.

Aura Dione - I Will Love You Monday

4. června 2010 v 6:36 Music
Taková ranní a povzbuzující! :)  S perfektním textem :P


A chci taky takové boty! :)
XOXO S.

Nevím

3. června 2010 v 10:04 Diary
Jenom tak úvodem k titulku článku - opravdu mě nenapadá žádný titulek k tomu co chci psát. Takže tak! :)
Ještě pořád jsem doma a už mě to, dalo by se říct, unavuje! Ale co! Aspoň nemusím být ve škola (která je prý vytopená, no)... Jsem ráda, protože to tam opravdu, ale opravdu nesnáším. Možná to tam začnu mít ráda, až tam přijdou prváci (možná?!)! Každopádně tady sedím už od osmi hodin, poslouchám fiXu, neustále cucám bonbony proti bolesti v krku (moc to nepomáhá) a už opravdu nevím coby! Jinak jsem si četla starý deník a musela jsem se některým věcem opravdu smát. Je to psycho. Taková malá naivka...! :)
Jinak bych se chtěla zeptat, jestli nemáte nějaký návrh na dobrou knížku? :) už opravdu nemám co číst, teďka čtu Olivera Twista, chci si přečíst Janu Eyrovou a pak totálně nevím! :)

A tak jsem řek
Hej máš drobný darling
A ona řekla že nějaký má
A já jsem řek fajn tak na dvě kávy
Z automatu on nám je dá
☻☻☻

Dneska se ještě určitě ozvu! :) 
XOXO S.

The Subways - Rock & Roll Queen

2. června 2010 v 16:01 Music
Přirostla mi k srdci! ♥


XOXO S.

Nostalgie

2. června 2010 v 15:33 Diary
Ach jo. Všechno je strašné! Každou chvilku nám hrozí, že se vyleje Morava. Nepochopím lidi, kteří chtějí aby byly záplavy. Je to celkem demence. Ale tak fajn...
Jinak jsem nemocná. Celkem mě to doma nebaví, ale možná lepší než chodit do té debilní školy. Stejně tam ty lidi nenávidím a ty, které mám v té škole opravdu ráda mi odjeli na vodák. Chudáci v takovém počasí. :( B. a broo a ségra... (Ségra, s kterou se ani pořádně nepozdravíme! HAHA!) Vlastně se mi bude stýskat i po jiných lidech od nich, ale po B. uplně nejvíc. :( Je to sice jenom pět dní, ale je to moc! Když jsme se spolu včera na autobusáku a pak ještě na ICQ loučily, bylo to hrozné. Fakt jsem nějaká přecitlivělá, ksakru! 
Za týden jedem na výlet. To bude taky fajn v takovém počasí. A s tou "úžasnou" třídou. Ach jo... ach jo! Nechce se mi tam... teda jo, ale! Je to složité.
Končím, protože jsem se do toho nějak zamotala. :)
XOXO S. :)