Hledáš-li pravdu, nedívej se dál než k svému srdci. (John Lennon)

Je libo bramboráky?

5. června 2010 v 21:02 |  Diary
Ach jo. (Není nad nadšený pozdrav)
Dopoledne jsem se chtěla jet podívat na mistry do UH, ale bohužel jsem se neměla jak dostat na vlakáč a navíc jsem zaspala (vím, že jsem tam všem chyběla... MILUJU IRONII). Tak jsem si teda oblékla plavky a šla jsem na zahradu. Bylo asi deset hodin, ale sluníčko už pořádně hřálo. Nádhera. Z deky jsem se zvedla tak maximálně na oběd a když jsem šla na chvilku na počítač. A tak no! 
Ale vlastně... dneska je divný den! Když jsem sekala trávu, tak se mně tam nějak záhadně dostal provázek a sekačka vydávala divné zvuky (:D). Nechala jsem toho! Šla jsem se zase opalovat... Byl to pohodový den!
Navíc jsme na večeři měli bramboráky s kůží z mého pravého prostředníčku a následně i palce. Probíhalo to asi tak: *mamka: Ať se nepořežeš! *já: Au au auuu... Krvácím... 1,5 l krve a umřu! *mamka: Ty si pako... Běž si to umyt, budeš strouhat dál... /Strouhala jsem (po tom co mi skoro vykrvácel prst)/ *já: Jejda, už zase! :D
No... takže na co dneska šáhnu tak pokazím... A omlouvám se, že nedokážu napsat duchaplnější a zábavnější článek, ale prostě nemůžu.
CHA! Teďka si zrovna čtu blog MisTi a uvědomila jsem si, že ve středu jedem na výlet. To nebude moc fajn. Ne s naší třídou. Ale to neva! (Možná už jsem to někde někdy psala)
A (ne)bojte se, před výletem se ještě párkrát ozvu! :P
XOXO S.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MisTi MisTi | Web | 6. června 2010 v 10:59 | Reagovat

Třeba to bude fajn :P Co víme :D
A bramboráčky... Mmm, dala bych :D
ps: když už nic, aspoň se na tom výletě budem opalovat, když mají byt ty vedra :)

2 -K- -K- | Web | 6. června 2010 v 11:29 | Reagovat

Ty seš kámoška MisTi, že?:D:)
Nebude ti vadit, když se oběvíš na mém seznamů oblíbených stránek a WEB kámošů?
Máš moc pěkné články...;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama